Úvodní stránka

Neplodnost

Nacházíte se v sekci: Léčba neplodnosti Umělé oplodnění

Umělé oplodnění (Asistovaná reprodukce)

Umělé oplodnění je lékařská pomoc partnerskému páru, který má problémy s otěhotněním. Pod pojmem asistovaná reprodukce se skrývá řada jednoduchých (IUI) i náročnějších léčebných výkonů (IVF, ICSI, PICSI, TESE).

Jediným cílem naší léčby je porod zdravého dítěte. Jsme tu od toho, abychom dosáhli otěhotnění a porodu metodou co nejjednodušší, nejlevnější, nejbezpečnější a nejspolehlivější.Nejprve provádíme podrobnou diagnostiku a léčbu zahajujeme jednoduššími postupy.

K zajištění úspěšné léčby a splnění jednotlivých cílů umělého oplodnění využívá naše centrum asistované reprodukce všech ověřených a dostupných metod, které přináší moderní medicína. Sledujeme velmi pečlivě poslední trendy a úspěšnosti jednotlivých postupů, sami provádíme hodnocení úspěšnosti jednotlivých metod.

Bezpečnost a etika v našem centru asistované reprodukce

Ve všech metodách umělého oplodnění jsou používány normální pohlavní buňky, v žádném případě nedochází při asistované reprodukci ke genetické manipulaci, celý laboratorní postup se maximálně blíží přirozeným podmínkám.  Lékaři a embryologové našeho centra asistované reprodukce zacházejí při metodě IVF s pohlavními buňkami a embryi s maximální opatrností a šetrností a dodržují přísná etická pravidla.

Uvažujete-li o umělém oplodnění, můžete nás telefonicky kontaktovat, nebo vyplnit formulář.

Kde nás najdete

Boleslavova 246/2
Olomouc-Lazce

1. května 863/82
Polanka nad Odrou

Olomouc Polanka nad Odrou

Ukázat na mapě