Úvodní stránka

Nacházíte se v sekci:

Hledání

Centrum pro léčbu neplodnosti

FERTIMED - centrum pro léčbu neplodnosti se vedle klasické gynekologicko - porodnické péče, genetiky a plastické chirurgie zabývá převážně léčbou poruch plodnosti, poskytuje umělé oplodnění a to pomocí nejnovějších metod.

Každoročně centrum asistované reprodukce Fertimed Olomouc provádí 400 - 700 cyklů umělého oplodnění - IVF a mnoho dalších metod diagnostiky a léčby neplodnosti. Krátkou čekací dobou, procentem otěhotnění, skladbou výkonů i publikační činností patří centrum asistované reprodukce FERTIMED mezi přední pracoviště v České republice. Využíváme moderní techniky a pracujeme dle podmínek daných Direktivou EU.

Činnost našeho centra aistované reprodukce je maximálně zaměřená na respektování soukromí našich pacientů. Klademe důraz na diskrétní přístup, dostatečný čas pro vysvětlení nejlepšího postupu léčby a aktivní zapojení párů pří léčebném procesu.

Pojišťovny částečně hradí léčbu neplodnosti. Ceny u výkonů, které hrazeny nejsou, jsou nastaveny tak, aby jejích výše nelimitovala léčbu a zbytečně nezatěžovala klienty.

Klasická gynekologicko-porodnická péče

Mimo specializované výkony, nabízí naše pracoviště standardní gynekologickou péči pro ženy od 15 do 95 let.

Jednodenní chirurgie

Nabízíme provedení všech "malých" gynekologických výkonů. Zaručujeme krátké objednací lhůty, ambulantní provedení a anestézii nejmodernějšími léky.

Genetika

Genetické pracoviště se zaměřuje na odhalování vrozených vývojových vad plodu a genetické poradenství před koncepcí nebo v průběhu snahy o otěhotnění.

Plastická chirurgie

Díky excelentně vybaveným operačním sálům a díky spolupráci s předními plastickými chirurgy můžeme ženám nabídnout i výkony plastické chirurgie, které podtrhnou jejich krásu.

Novinky

Úhrada trimestrální těhotenské péče od 04/2018
Dochází ke změně úhrady u některých pojišťoven (chtějí proplácet náklady přímo pacientkám). Bližší informace ZDE.

Vaječníky není nutné operovat
Postřehy z diskuze z výstavy o neplodnosti: cysty vaječníků není nutné operovat!

Výstava
Fertimed je odborným garantem výstavy o historii léčby neplodnosti, která je k vidění v Penzionu u veterána ve Slatinicích. Jste srdečně zváni.

Výstava o historii léčby neplodnosti v Olomouci
dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy o historii léčby neplodnosti v Olomouci. Koná se ve čtvrtek 1. 3. v 17 hodin v Penzionu u veterána ve Slatinicích (zhruba 15 km od Olomouce). Součástí vernisáže bude také blok „Otázky na Doc. MUDr. Sobka na téma neplodnost“. Dále se bude každý čtvrtek v 17 hodin konat diskuzní večer o moderních trendech v léčbě neplodnosti (nutné se objednat). Po vernisáži následuje přátelské posezení s pracovníky Fertimedu. V případě zájmu, prosím, potvrďte svou účast. Stránky penzionu.

Všechny novinky

img

Rychlý kontakt

telefon: +420 585 22 12 81

Podrobné kontakty

Kde nás najdete

Boleslavova 246/2
Olomouc-Lazce

1. května 863/82
Polanka nad Odrou

Olomouc Polanka nad Odrou

Ukázat na mapě