Úvodní stránka

O centru

Nacházíte se v sekci: O centru Před první návštěvou

Před první návštěvou

Fertimed je kolektiv několika odborností, který působí v Olomouci a Polance nad Odrou. Obě pracoviště jsou propojena a můžete je volně střídat. Rozsah péče je shodný, liší se jen v jednotlivých dnech (např. operační dny v Olomouci jsou v pondělí, středu a někdy i v pátek, v Polance nad Odrou je to většinou čtvrtek). Telefonický kontakt na obou pracovištích zajistí jakoukoli domluvu.

Chceme dítě, ale nedaří se nám otěhotnět

Doporučujeme objednat se ke konzultaci i s partnerem. Můžete očekávat asi hodinový pohovor, kdy probereme všechna dosavadní vyšetření (pokud byla) a dohodneme se na pro Vás nejvhodnějším postupu dalších vyšetření a léčby. Pohovor můžete absolvovat v Olomouci i Polance nad Odrou.

Genetické vyšetření v I. nebo II. trimestru těhotenství

Při objednání na vyšetření sdělíte sestře datum posledních menses a datum posledního vyšetření (případně ultrazvukového vyšetření) s údaji o graviditě. Na základě těchto informací Vám vypočteme nejvhodnější termín vyšetření. Opět platí, že vyšetření lze domluvit v Olomouci nebo Polance nad Odrou.

Informace pro dárkyně vaječných buněk a dárce spermií

Doporučujeme ženám-dárkyním objednat se ke konzultaci. Můžete očekávat asi 30 minutový pohovor, kdy proberete všechna dosavadní vyšetření a dohodnete se na postupu dalších a zároveň termínu darování vaječných buněk. Pohovor může být v Olomouci nebo Polance nad Odrou.

Mužům – dárcům spermatu doporučujeme objednat se přímo v laboratoři centra ke vstupním vyšetřením a informacím o následném darování. Pohovor může proběhnout v Olomouci nebo Polance nad Odrou.

Mám zájem o jednodenní chirurgii

Nejvhodnější je, telefonicky domluvit termín výkonu a informovat nás o zdravotním stavu a podmínkách v interním vyšetření před celkovou anestezii. V den výkonu přicházíte v 7.15 - 7.30 dle objednání nalačno a v případě celkové anestezie odcházíte asi 2 hodiny po provedení výkonu.

Mám zájem o odstranění cysty punkcí

Pokud je vhodné odstranit cystu vaječníku, není nutná laparoskopie, ale v převážné většině případů (i u endometriózní cysty) postačí odsátí jejího obsahu tenkou jehličkou. Výkon lze provést kterýkoli den v době ordinace. Výkon není nutno provádět na lačno a nevyžaduje žádnou přípravu.

Mám zájem o konzultaci s plastickým chirurgem

Nabídneme Vám termín konzultace v Olomouci nebo Polance nad Odrou. Při ní dohodnete s plastickým chirurgem nebo gynekologem termín, rozsah výkonu a cenu výkonu.

Objednání pro obě ambulance lze provádět:

Telefonicky na číslech: 585 224 128, 602 178 688 nebo 596 632 149.

E-mailem: fertimed@fertimed.cz.

* Prosím berte ohled na to, že e-mailová komunikace je citlivá na prodlevy. Pokud Vám nabídneme nezávazně termín, tak než nám ho elektronicky potvrdíte, může být již obsazený. Pokud Vám termín nebude vyhovovat, prosím odhlaste ho, nebo změňte v dostatečném předstihu, abyste nebránili v ošetření jiným pacientkám.

Rychlý kontakt

telefon: +420 585 22 12 81

Podrobné kontakty

Kde nás najdete

Boleslavova 246/2
Olomouc-Lazce

1. května 863/82
Polanka nad Odrou

Olomouc Polanka nad Odrou

Ukázat na mapě