Úvodní stránka

Nacházíte se v sekci:

Zajímavé odkazy

Centrum pro léčbu neplodnosti

FERTIMED - centrum pro léčbu neplodnosti se vedle klasické gynekologicko - porodnické péče, genetiky a plastické chirurgie zabývá převážně léčbou poruch plodnosti, poskytuje umělé oplodnění a to pomocí nejnovějších metod.

Každoročně centrum asistované reprodukce Fertimed Olomouc provádí 400 - 700 cyklů umělého oplodnění - IVF a mnoho dalších metod diagnostiky a léčby neplodnosti. Krátkou čekací dobou, procentem otěhotnění, skladbou výkonů i publikační činností patří centrum asistované reprodukce FERTIMED mezi přední pracoviště v České republice. Využíváme moderní techniky a pracujeme dle podmínek daných Direktivou EU.

Činnost našeho centra aistované reprodukce je maximálně zaměřená na respektování soukromí našich pacientů. Klademe důraz na diskrétní přístup, dostatečný čas pro vysvětlení nejlepšího postupu léčby a aktivní zapojení párů pří léčebném procesu.

Pojišťovny částečně hradí léčbu neplodnosti. Ceny u výkonů, které hrazeny nejsou, jsou nastaveny tak, aby jejích výše nelimitovala léčbu a zbytečně nezatěžovala klienty.

Klasická gynekologicko-porodnická péče

Mimo specializované výkony, nabízí naše pracoviště standardní gynekologickou péči pro ženy od 15 do 95 let.

Jednodenní chirurgie

Nabízíme provedení všech "malých" gynekologických výkonů. Zaručujeme krátké objednací lhůty, ambulantní provedení a anestézii nejmodernějšími léky.

Genetika

Genetické pracoviště se zaměřuje na odhalování vrozených vývojových vad plodu a genetické poradenství před koncepcí nebo v průběhu snahy o otěhotnění.

Plastická chirurgie

Díky excelentně vybaveným operačním sálům a díky spolupráci s předními plastickými chirurgy můžeme ženám nabídnout i výkony plastické chirurgie, které podtrhnou jejich krásu.

Novinky

Výzkum
Autoři v Brazílii (2017) popisují na více než 2 500 analyzovaných vzorcích spermií, že abstinence delší než 5 dní zhoršuje kvalitu spermii a zvyšuje procento spermií s defektem

Vánoční sleva 10 %
Sleva 10 % na všechny IVF výkony nehrazené pojišťovnou, provedené po datu 15. listopadu 2017.

Odstranění cysty bez operace
Provedli jsme sklerotizaci endometriozní cysty, která zmizela bez operačního zákroku.

Počet spermií u mužů poklesá!
Citace ze světové literatury: Levine 2017: Počet spermií u mužů (1973-2011) poklesá rychlostí 1,5 % ročně. (To je rychleji, než je pokles kvality vaječné buňky, který jsme popsali v naší publikaci v roce 2015.) Rádi vám pomůžeme zjistit, jak jste na tom...

Všechny novinky

img

Rychlý kontakt

telefon: +420 585 22 12 81

Podrobné kontakty

Kde nás najdete

Boleslavova 246/2
Olomouc-Lazce

1. května 863/82
Polanka nad Odrou

Olomouc Polanka nad Odrou

Ukázat na mapě