Aktuality
Výběrové řízení na pozici Všeobecná sestra/porodní asistentka

Hledáme posilu do našeho přátelského kolektivu IVF kliniky FERTIMED s.r.o.

Přečíst článek
Nástup MUDr. Michaely Souškové od ledna 2024

Od ledna 2024 rozšíří lékařský tým FERTIMED paní doktorka Michaela Soušková.

Přečíst článek
Spolupracujeme s nadací La VIDA LOCA

Máme velkou radost, že můžeme ohlásit novou spolupráci na projektu Život v Kufříku nadace La VIDA LOCA.

Přečíst článek
Nově hradí pojišťovny IVF a IUI ženám do 40 let

Díky novele zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění, se od 1. 1. 2022 mění horní věková hranice pro hrazení služeb spojených s umělým oplodněním. Nově budou moci IVF či IUI s podporou pojišťovny podstoupit ženy až do svých 39 let a 364 dní.

Přečíst článek
Poradna pro diagnostiku a léčbu endometriózy

S nástupem MUDr. Ondřeje Davida a Prim MUDr. Martina Trhlíka se naše pracoviště nově zaměřuje na diagnostiku, léčbu a péči o pacientky s endometriózou. Ve spolupráci s Nemocnicí Šumperk pak i na operativní léčbu všech jejích forem.

Přečíst článek
Zvyšte svou šanci na početí s naší letní akcí

Jde o nadstandardní laboratorní metodu v hodnotě 5 000 Kč, která zvyšuje šanci na úspěšné zahnízdění oplodněného vajíčka.

Přečíst článek
Rozhovor: MUDr. Aleš Sobek ml., Ph.D. o spolupráci FERTIMEDu a Nemocnice Šumperk

Přečtěte si rozhovor pro Magazín Nemocnice Šumperk o spolupráci centra FERTIMED a Nemocnice Šumperk.

Přečíst článek
Metoda FERTILE PLUS

Laboratorní metoda Fertile Plus® je novinkou v naší laboratoři. Jedná se o metoda třídění spermií bez použití chemických látek pomocí čipu na jedno použití, která je založena na principu přirozeného výběru spermií průchodem přes mikrobariéry napodobující přirozené prostředí vejcovodů. Vytříděné spermie jsou spermie s lepší morfologii a genetickou kvalitou. Také vykazují více než dvojnásobná životaschopnost a pohyblivost oproti těm, které byly tříděním vyřazeny. Více o této metodě si můžete přečíst zde »

3D a 4D ultrazvuk

Na našem novém expertním ultrazvuku Voluson E10 nabízíme budoucím maminkám možnost podstoupení 3D/4D vyšetření umožňující zobrazení plodu v trojrozměrném 3D zobrazení a v reálném čase 4D. Fotky a videa archivujeme na USB nosiči, který od nás dostanete. Více o této možností najdete zde »