Aktuality
FERTIMED nově v Šumperku

Od 4.11. otevírá FERTIMED svou novou pobočku v Šumperku. Centrum je vybaveno nejmodernějšími technologiemi umožňujícími zvýšení procentuální úspěšnosti při léčbě neplodnosti. Najdete nás v budově MAPO care na adrese Fialova 3341/12a. Budeme se těšit na Vaši první návštěvu. Objednat se na bezplatnou konzultaci může zde »

Metoda FERTILE PLUS

Laboratorní metoda Fertile Plus® je novinkou v naší laboratoři. Jedná se o metoda třídění spermií bez použití chemických látek pomocí čipu na jedno použití, která je založena na principu přirozeného výběru spermií průchodem přes mikrobariéry napodobující přirozené prostředí vejcovodů. Vytříděné spermie jsou spermie s lepší morfologii a genetickou kvalitou. Také vykazují více než dvojnásobná životaschopnost a pohyblivost oproti těm, které byly tříděním vyřazeny. Více o této metodě si můžete přečíst zde »

3D a 4D ultrazvuk

Na našem novém expertním ultrazvuku Voluson E10 nabízíme budoucím maminkám možnost podstoupení 3D/4D vyšetření umožňující zobrazení plodu v trojrozměrném 3D zobrazení a v reálném čase 4D. Fotky a videa archivujeme na USB nosiči, který od nás dostanete. Více o této možností najdete zde »