Laboratorní metody

ICSI a PICSI

Mikromanipulační metody pomáhající zavedení spermie do vajíčka pomocí mikropipet. Jedná se o doplňkový výkon při IVF, který zvyšuje jeho úspěšnost.

Zjistit více
Prodloužená kultivace a Embryoskop

Metoda, umožňující kultivovat embrya až 120 hodin. Její provádění vyžaduje speciální sledování pomocí Embryoskopu.

Zjistit více
Fertile Plus®

Fertile Plus® je metoda třídění spermií bez použití chemie pomocí čipu na jedno použití. Je založena na principu přirozeného výběru spermií průchodem přes mikrobariéry napodobující přirozené prostředí vejcovodů. Vytříděné spermie mají lepší morfologii a genetickou kvalitu. Také je u nich zaznamenána více než dvojnásobná životaschopnost a pohyblivost.

Zjistit více
Embryoglue

Embryoglue je tkáňové pojivo vytvořené pro uchycení embrya v děloze. Snižuje možnost embrya pohybovat se po děloze a zvyšuje tak možnost otěhotnění.

Zjistit více
Fragmentace DNA spermií

Vyšetření fragmentace DNA spermií je test integrity DNA, která může být poškozena oxidativním stresem nebo prodělanými chorobami. Podle kvality spermií jsme schopni určit pravděpodobnost oplodnění a případně doporučit další léčbu.

Zjistit více
Asistovaný hatching

Embryo chrání v prvních dnech vývoje obal (zona pellucida). Někdy je ale obal příliš pevný a embryo ho nedokáže opustit. To může být jedním z důvodů neplodnosti, protože teprve po opuštění obalu se embryo uhnízdí ve sliznici matčiny dělohy.

Zjistit více
Kryokonzervace a Vitrifikace

Kryokonzervace a vitrifikace jsou metody pomalého a rychlého zmrazení pohlavních buněk. Ve zmraženém stavu lze buňky uchovávat po dlouhou dobu a později je využít při početí.

Zjistit více
MESA, TESE

Mikrochirurgická metoda, při které dochází k odběru spermií přímo z varlete nebo nadvarlete muže.

Zjistit více
PGT

PGT je genetické testování, které slouží ke zjištění případných vad plodu. Zvyšuje také šanci na výběr embrya s nejlepším potenciálem k těhotenství.

Zjistit více